Pozvánka na konferenci INSPIRUJME SE

CENIA, česká informační agentura životního prostředí a Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky vás zvou na tradiční konferenci Inspirujme se, která se letos bude konat 8. – 9. 10. 2019 v prostorách Hotelu SOREA Trigan ve Štrbském Plese na Slovensku.
Již 11. ročník konference má ambici podpořit výměnu aktuálních informací a zkušeností z oblasti zpřístupňování a využívání prostorových dat a souvisejících služeb. Konference je ideálním místem, kde se můžete podělit s celou komunitou o své zkušenosti a poskytnout tak inspiraci formou přednášky nebo vystavením posteru.

REGISTRACE

Účast na akci je pro všechny registrované účastníky zdarma – do naplnění kapacity. Registrační formulář najdete pod tímto odkazem. Pokud po zaregistrování zjistíte, že se nebudete moci zúčastnit, kontaktujte prosím včas organizátory na adrese inspire@cenia.cz nebo inspire@enviro.gov.sk. Kapacita je omezená a Vaše místo můžeme nabídnout jiným zájemcům.

HLAVNÍ TÉMATA

1) Zpřístupňování dat a služeb
2) INSPIRE prioritní data a služby
3) Kvalita dat, služeb a jejich metadat
4) Využití ve veřejné správě
5) Byznys potenciál
6) Vzdělávání a výzkum

DŮLEŽITÉ TERMÍNY

Možnost přihlašování vašich přednášek a posterů do 4. 9. 2019.
Vyrozumění o přijetí vaší přednášky a posteru nejpozději do 6. 9. 2019.
Zveřejnění předběžného programu 9. 9. 2019.
Ukončení registrací na konferenci 23. 9. 2019.

Organizátoři si vyhrazují právo uzavřít registraci před uvedeným termínem, pokud bude naplněná kapacita akce.

MÍSTO

Hotel *** SOREA Trigan je situovaný v atraktivním prostředí Vysokých Tater u Nového Štrbského plesa na území Tatranského národního parku, který je nejvýznamnější přírodní rezervací na Slovensku. Štrbské Pleso je významným turisticko-sportovním centrem a zároveň nejvýše položeným léčebným místem Vysokých Tater.

Přijďte a nechte se inspirovat krásami Tatranského národního parku stejně jako svými kolegy.

Těšíme se na Vás!
Organizační tým CENIA a MŽP SR