Data a životní prostředí 2

Práce s daty o životním prostředí je pro nás denním chlebem. Rádi se nad tímto tématem setkáváme. Přijměte proto pozvání do moravské metropole na konferenci Data a životní prostředí 2, která se uskuteční 31. 3. 2022 v Brně. Konference navazuje na úspěšnou akci přádanou naší agenturou v listopadu 2021 v Praze. Našim cílem je seznámit účastníky s projektem Národní environmentální reportingové platformy (NERP), který si klade za cíl optimalizovat procesy spojené s příjmem, validací, zpracováním a reportingem dat z oblasti životního prostředí.

Specifika dat o životním prostředí, dobrá praxe v této oblasti, psychologické aspekty, trendy a nástroje pro zpracování dat, vizualizace data o životním prostředí, otevřená data a praktické i odborné přednášky přímo „z pole“, to vše na Vás čeká 31. 3. 2022 v Czechitas Open House v Brně na konferenci Data a životní prostředí 2.

Program bude zveřejněn v první polovině února 2022. Záhy bude spuštěna i registrace. Kapacita sálu je omezena. Konference bude pořádána dle aktuálních epidemiologických pravidel. Novinky k této akci můžete sledovat na našem webu a Facebooku.